Taksówka dla VIP-ów oraz obsługa imprez okolicznościowych

Od kwietnia 2016 roku wprowadziliśmy usługę Premium Taxi dla najbardziej wymagających klientów. W momencie kiedy wymagana jest taksówka o podwyższonym standardzie, aby odebrać ważnych gości lub kontrahentów z lotniska/dworca/hotelu, to Premium Taxi jest właśnie dla Państwa. Posiadamy samochody, których nie będą się Państwo wstydzić.
Wszystkie nasze samochody klasy Premium są w jednolitym czarnym kolorze. Kierowcy mają nienaganne maniery oraz porozumiewają się w językach obcych – przy zamówieniu prosimy o informację o wymaganym języku. Oczywiście każdy nasz kierowca posiada licencję oraz ważne badania psychologiczne. Gwarantujemy Państwu komfort jazdy i pełną dyskrecję.
Dla klientów, którzy potrzebują samochód nieoznakowany jako Taxi możemy po uzgodnieniu podstawić samochód dobrej marki z komfortowym wyposażeniem. Samochody do orszaków weselnych mogą być również odpowiednio przyozdobione.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych klientów dlatego korzystając z naszych usług mają Państwo zagwarantowany komfortowy oraz bezpieczny przejazd zarówno na terenie Wrocławia, jak i innych miast w Polsce oraz w Europie. Ceny dojazdów do lotnisk na terenie Polski i Europy są ustalane indywidualnie po przesłaniu do nas zapytania drogą mailową.

Taxi VIP Wrocław

Radio Taxi Wrocław

(+48) 787 088 099

(+48) 71 321 95 90

Płać kartą!