Miejskie Taxi to wrocławska firma taksówkarska, która zrzesza tylko licencjonowanych taksówkarzy, posiadających bardzo duże doświadczenie w obsłudze zarówno klientów prywatnych jak i korporacyjnych. Od samego początku istnienia firmy, jako topowa taksówka we Wrocławiu, największe znaczenie ma dla nas profesjonalizm, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dzięki czemu od lat osiągamy wysoko oceniane pozycje wśród wrocławskich taksówek. Nasz doświadczony i fachowy personel pracuje przy obsłudze nowoczesnych programów przyjmujących zlecenia. Nasze systemy łączą się poprzez moduł GPS z każdym z pojazdów, dzięki czemu zawsze jest możliwość określenia przybliżonego czasu przyjazdu taksówki we Wrocławiu, a gdy już samochód jest na miejscu, klient zostaje poinformowany wiadomością SMS z informacjami na temat marki oraz koloru pojazdu. Potrzeby klienta, zarówno prywatnego jak i firm czy hoteli, są dla nas zawsze priorytetem i jesteśmy skoncentrowani na każdym zleceniu, aby obsłużyć je w sposób profesjonalny.

Nasza oferta Taxi Wrocław jest na bieżąco uzupełniana o elementy postulowane przez naszych stałych klientów. Standardem jest płatność kartą płatniczą, również kartą American Express. Jako taksówka Wrocław realizujemy zlecenia związane z przewozem przesyłek oraz dostarczaniem zakupów. W ramach TAXI PREMIUM możemy udostępnić do Państwa dyspozycji samochody koloru czarnego o wysokim standardzie typu limuzyna, które specjalnie są przystosowane do obsługi imprez okolicznościowych (np. wesel, kongresów) oraz do przewozu VIPów. Wszyscy nasi kierowcy posiadają zdane egzaminy, mają ważne badania psychologiczne wymagane do wykonywania zawodu taksówkarza, a nasze samochody są sprawne i na bieżąco serwisowane. Dzięki temu maja Państwo pewność, że dotrzecie do celu bezpiecznie, uczciwie i komfortowo, co stawiamy sobie za priorytet. Taksówka we Wrocławiu cieszy się dużym powodzeniem, ponieważ dzięki bus pasom można szybciej i sprawniej dotrzeć do celu. Dzięki wrocławskiej taksówce Miejskie Taxi można zwiedzić wiele pięknych miejsc na Dolnym Śląsku za nieduże pieniądze. Nasza polityka cenowa „im dalej tym taniej” każdemu klientowi pozwala poczuć komfort i wygodę jazdy. Taxi Wrocław nie ma ujednoliceń kolorystycznych, jednak ceniąc sobie wizerunek naszej firmy wprowadziliśmy usługę „PREMIUM Miejskie Taxi”, w której, zgodnie z przesłaniem Henry’ego Forda, proponujemy tylko i wyłącznie samochody koloru czarnego. W niedalekiej przyszłości cała nasza flota taksówki we Wrocławiu będzie posiadała jednolitą barwę.

Korzystającym z naszych usług gwarantujemy absolutną uczciwość podczas wykonywania usług. Nasi kierowcy to ludzie o wysokiej kulturze osobistej, znający języki obce oraz świadczący usługi samochodami z bogatym i komfortowym wyposażeniem.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, oddając do użytku naszą flotę pojazdów.